Інформація про Київ:

Київ пропонує безграничние можливості максимально використовувати свій час в Україні. Це столиця, найбільший і розвинений місто України. Він вражає своєю архітектурою, монументальними будівлями різних епох, численними зеленими парками і широкими зеленими вулицями, озерами, річкою Дніпро, що розділяє місто на правий і лівий береги, давніми історичними пам’ятниками і церквами, театрами і музеями, стадіонами, сучасними розважальними центрами, ресторанами і веселими і гостинними людьми.

Київ – це науковий центр України. Більшість науково-дослідних установ Академії Наук України розташовані тут.

Україна – прекрасна і могутня країна, що може похвалитися чудовим географічним положенням і надзвичайно багатою культурою. Україна може запропонувати безліч місць для відвідування допитливим і самим досвідченим мандрівникам.

Велична Києво-Печерська Лавра була побудована в 1051 році, монастир служить історичним і культурним символом Києва, створює духовну і культурну цінність для українського народу, а також духовним центром християнського світу. За століття монастир перетворився в колиску біблійних і євангельських традицій, збагатившись творами літератури, архітектури та мистецтва. Архітектурне спорудження Лаври включено досписок всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Майдан Незалежно – це саме серце міста, центральна площа Києва. Оглядова програма Києва завжди включає в себе цей пункт. Ця назва перекладається як «Майдан Незалежності». Майдан Незалежно дійсно можна вважати б’ється серцем всієї країни і місцем, де відбувалася боротьба України за незалежність.

Маріїнський палац – одна з цікавих пам’яток Києва. Етой будинок у стилі бароко, розташоване недалеко від Верховної Ради в центрі міста. Будівництво палацу в Царському саді (нині Маріїнський парк) було розпочато у 1744 році за наказом імператриці Єлизавети Петрівни. Весь процес будівництва зайняв 8 років. Палац був спроектований відомим архітектором Бартоломео Растреллі, який також проектував Андріївську церкву.

Золоті ворота – пам’ятка оборонного зодчества Київської Русі, побудований князем Ярославом близько 1037 року. Ймовірно, назва київських Золотих воріт відбулося від аналогічних воріт у Константинополі, що виконували ті ж функції. Ворота являють собою вежу з широким проходом і церквою нагорі. У давнину церква повинна була показати кожному мандрівникові, що Київ-християнське місто. У 1240 році ворота були серйозно пошкоджені під час набігів та облоги військом хана Батия. Хоча Золоті ворота були частково зруйновані, вони служили входом в місто аж до XVIII століття. У 1832 році були прийняті перші заходи з реконструкції воріт. У 1982 році Золоті ворота були повністю реконструйовані з нагоди 1500-річчя Києва. У 2000-ті роки будівлю було знову відновлено. Будівельні роботи були завершені в 2007 році. В даний час туристи можуть зайти всередину будівлі, щоб відвідати музей з експозицією, присвяченою історії та архітектури Золотих Воріт. Тут вони можуть знайти частини древніх стін, а також піднятися до воріт церкви з оглядовим майданчиком, відкриває чудову панораму на Київ.

Національний художній музей України (вул. Гришевского, 6, Київ), розташований недалеко від Майдану Незалежно. Один з найбільших музеїв Києва був заснований понад 100 років тому і вперше названо міським музеєм антикваріату і мистецтва.

Музей має одну з найкращих українських іконописних колекцій. Колекція українського барочного мистецтва є видатною по своїй цінності. Тут можна знайти дивовижні приклади українських барокових ікон. Яскраве і самобутнє спадщина українського авангарду представлено в музеї роботами всесвітньо відомого скульптора Олександра Архипенка, художників Олександра Екстера, Олекси Грищенка, Олександра Богомазова, Віктора Пальмова. Дооллекция музею все ще формується і тут знаходять своє місце тенденції сучасного мистецтва кінця XX-початку XXI століття.

Ще одним популярним музеєм у Києві, який часто відвідують туристи, є Музей західного і східного мистецтва в Києві, також відомий як музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Це найбільша колекція зарубіжного мистецтва в Україні (Київ, вул. Терещенківська, 17). Музей був заснований в 1919 році на базі приватної колекції Богдана та Варвари Ханенків. Відомі фундатори музейних колекцій Богдан Ханенко та його дружина Варвара завжди мріяли відкрити в Києві публічний художній музей, збираючи при цьому твори відомих художників і скульпторів. Колекція музею налічує 25 тисяч експонатів і вважається найбільшою длязарубежного колекцією мистецтва в Україні. Музей західного та східного мистецтва в Києві може похвалитися роботами Босха, Веласкеса і Рубенса серед безлічі представлених майстрів, але вони є лише частиною пам’ятки.

Один тільки будинок з його фресками на стелі і вигадливою різьбою по дереву заслуговує захоплення.

Якщо ви більше любите сучасне мистецтво, вирушайте в PinchukArtCentre в Києві, розташований недалеко від Бессарабського ринку. З моменту відкриття 16 вересня 2006 року Арт-центр став одним з найулюбленіших місць як для українців, так і для численних туристів столиці. Дуже зручний розклад виставок (з 12:00 до 21:00) та вільний доступ дають прекрасну можливість познайомитися з кращими творами сучасних художників. У PinchukArtCentre постійно проходять художні виставки всесвітньо відомих художників.

Сади і парки

Київ також є чудовим містом для веселого і цікавого активного відпочинку, так як тут є багато мальовничих парків. Якщо ви відвідуєте місто навесні, влітку або ранньої осені, коли погода досить приємна для прогулянок на свіжому повітрі, вирушайте в Київський Ботанічний сад. Київський Ботанічний Сад імені Гришка відкриває перший в Україні Арома-парк (aroma garden). Тут відвідувачі зможуть відчути унікальну палітру трав’яних і квіткових ароматів, а на окремій території Ботанічного саду тепер розмістилися пишні гаї чебрецю, розмарину, лимонного кольору, базиліка і лаванди. Ароматичний парк має площу понад півгектара і безліч різних ароматичних рослин.

Арома-парк в Києві – це ідеальне місце для прогулянок і насолоди природою посеред унікальною і захоплюючою середовища, яка стане чудовим місцем у столиці України.

Комплекс “Феофанія” у Києві – пам’ятник садово-паркового мистецтва національного значення, розташований в Голосіївському районі столиці. Цей парковий комплекс, який займає 150 гектарів, був заснований в 1992 році, раніше він був державним заповідником. Сучасна назва Феофанія з’явився в 1803 році, коли настоятель Михайлівського собору Феофан Шиянов побудував в цьому районі дачу. Феофанский парк може похвалитися 86 видами чагарників і дерев. Вік деяких дубів, кленів, ясенів лип у парку перевищує 100-180 і навіть 300 років. Крім того, що Феофанский парк є мальовничим оазисом природи в місті, він славиться прекрасним Собором Святого Пантелеона, розташованим на його території. Парк високо цінується киянами та гостями столиці як ідеальне місце для проведення вихідних днів. У Феофанском парку регулярно проводяться фестивалі та інші цікаві заходи.

Пироговський Музей української народної архітектури – ще одне місце, яке варто відвідати у Києві, якщо ви хочете дізнатися більше про українську культуру. У Пирогові ви можете дізнатися більше про українській народній архітектурі. У цьому музеї під відкритим небом представлені різні зразки регіональної народної архітектури: будинки, вітряні млини, церкви і школи. Всі будівлі розкидані по красивому зеленому парку на схід від центру міста. Тут все досить розкидано, так що візит включає в себе багато прогулянок пішки і трохи пішого туризму. Тривалі прогулянки і активний відпочинок, безумовно, може разбудить ваш апетит. На допомогу прийдуть Київсьие закладу. Місто пропонує широкий вибір страв інтернаціональної кухні та місць для незабутнього вечора. В якості одного з варіантів покуштувати місцеві традиційні страви відвідайте ресторан BARVY (ул. Мечникова, 3 , Київ). Це нове доповнення до місцевих ресторанним пропозиціями, яке знайомить із сучасною українською кухнею, заснованої на традиційних рецептах різних регіонів та етнічних груп України.

У ресторані BARVY подають традиційні страви Закарпатской, Галицької і Буковинської кухонь, а тавже фірмові страви Одеської та Кримсько-Татарской кухонь. Особлива увага приділяється дичини, віддаючи належне тому, що полювання вже давно є одним з найпопулярніших промислів в Україні.

Кафе Принада (героїв Сталінграда, 24, Київ) – ще один ресторан сучасної української кухні в Києві. Меню дбайливо зберігає українські гастрономічні традиції, надаючи їм цікавий сучасний кулінарний колорит.

Ресторан може похвастаться смачними українськими стравами, стильним інтер’єром і виключно приємною атмосферою з фольклорною тематикою. Українське кафе Принада пропонує різноманітний вибір страв традиційної української кухні. Ресторан прагне розкрити справжні місцеві кулінарні традиції і те, як вони можуть бути майстерно поєднані із сучасною європейською кухнею, виробляє цікаві та інтригуючі смаки і страви. Насолоджуйтесь вашим дослідженням Києва!