Випускники Київської гуманітарної академії працюють у державних структурах за фахом, зокрема в Міністерстві внутрішніх справ України, Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві оборони України, Міністерстві економіки України, профільних Комітетах Верховної Ради України, Президії Академії Наук України, Секретаріаті Кабінету міністрів України, Міністерстві культури України, Адміністрації Президента України, консультантами в політичних партіях, громадських організаціях, помічниками народних депутатів України, в іноземних посольствах та представництвах міжнародних організацій, бізнесових структурах, науково-дослідницьких центрах, загально-освітніх школах, коледжах, гімназіях та вищих навчальних закладах тощо.
Звертаюсь з найкращими побажаннями до Київської гуманітарної академії
Я, Сергій Максимчук, випускник факультету міжнародних відносин 2005 року. Повна вища освіта. Освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст.
Місце роботи: Президія Національної академії наук України. Відділ міжнародних зв’язків. Сектор закордонних відряджень та консульської роботи.
Посада: науковий співробітник.
вдячний академії за здобуті знання та практичні навички.
Олександр Берчук
У 2002 році вступив на 1 курс факультету міжнародних відносин.
У 2006 році отримав диплом бакалавра з міжнародних відносин.
У 2008 році – диплом магістра з кваліфікацією політолог-міжнародник, перекладач.
Місце роботи: ПАТ “ХК “Київміськбуд”.
Займана посада: спеціаліст Відділу супроводження державних программ.
Вдячний викладачам Київської гуманітарної академії за отримані знання та набуту практику з англійської мови. Бажаю успішної самореалізації всім студентам академії.
Кисленко Алла Миколаївна
2002-2008 –навчання на факультеті Міжнародні відносини у Київському гуманітарному інституті.
Лютий 2008 р. – диплом магістра з відзнакою.
Мови: українська, англійська (сертифікат IELTS 7,5), російська та німецька (ÖSDcertificateB2).
Професійний досвід:
2007 – 2012 – координатор міжнародних проектів, редактор, перекладач у Міжнародному благодійному фонді конкурсу Володимира Горовиця та Київському інституті музики ім.Р.М.Глієра, який організовує такі заходи, як Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, Міжнародний фестиваль «Київські літні музичні вечори», Міжнародний фестиваль «Віртуози планети», тури переможців конкурсу В. Горовиця.
З 2012 року і до цього часу – фахівець з документального супроводу каналу VIP-HoReCa, департамент маркетингу на Дочірньому підприємстві «Українська горілчана компанія «NEMIROFF».
Ковецька Катерина
Я – випускниця Київської Гуманітарної Академії факультету Міжнародних відносин та романо-германської філології. Вступила у 2007 році на факультет Міжнародних відносин заочної форми навчання. Захистила бакалаврську роботу на тему «Спільна зовнішня та безпекова політика Європейського союзу» та здобула освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра. А у січні 2014 року закінчила магістерську програму і отримала кваліфікацію політолога-міжнародника, перекладача.
За роки навчання в Академії я здобула знання та практичні навички найвищого рівня від кваліфікованих і компетентних викладачів. Не лише вони, а й усі співробітники закладу були охочі прийти на допомогу та знаходили індивідуальний підхід у різних складних питаннях. Дружня атмосфера та вимогливість стали запорукою якісних знань. Я високо ціную отриману освіту у Київській Гуманітарній Академії і впевнена що це – показник якості та професіоналізму.
У процесі навчання я мала змогу використовувати свої знання на практиці. З 2008 року я стала учасником проекту зменшення біологічної загрози в Україні при агенції міністерства оборони США. Почавши працювати спеціалістом з документообігу, мені було запропоновано підвищення і у 2012 році переведено на посаду спеціаліста по контролю за виконанням проекту.
На сьогоднішній день проект призупинив свою діяльність через нестабільну соціально-політичну ситуацію в Україні і я знаходжусь у пошуках роботи. Але не маю сумнівів, що, маючи значний досвід роботи в міжнародній компанії та якісну освіту, я – конкурентний спеціаліст у сфері міжнародних відносин.
Я, Оксана Осадча (Пилявець), закінчила Київську гуманітарну академію у 2010 році, отримавши диплом магістра з міжнародних відносин з відзнакою.
Теоретичні та практичні знання і навички, набуті під час навчання, стали основою для подальшого кар’єрного зростання.
У 2006 році ястала віце-президентом Українського студентського євроатлантичного форуму, молодіжної організації, що займалася організацією студентських всеукраїнських та міжнародних конференцій, семінарів та інших заходів. Успішні проекти, реалізовані Форумом, стали можливими саме завдяки підтримці керівництва Академії в цілому, та участі й сприяння деканату факультету міжнародних відносин.
Ще під час навчання я почала займатися політичною аналітикою, зокрема працювала кореспондентом онлайн видання Новинар. Після закінчення Академії залишилася працювати асистентом на кафедрі міжнародних відносин, а за кілька місяців я стала координатором з питань європейської інтеграції Школи вищого корпусу Головного управління державної служби України. Там працювала до вступу в аспірантуру Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України у жовтні 2010.
У 2013 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук за спеціальністю «Політичні проблеми міжнародних систем і глобального розвитку». Тема дисертації “Трансформація демократичних систем в сучасних умовах”.
У 2010-2012 роках працювала на посаді аналітика Інститут світової політики, одного з провідних аналітичних центрів України. Співавтор кількох аналітичних праць, та координатор міжнародних проектів.
Київська гуманітарна академія, на моє переконання, відкриває гарні перспективи для молодих амбіційних людей, котрі цікавляться проблемами міжнародної політики та прагнуть реалізувати себе у цій сфері. Навчання вимагає ретельності та зусиль, але важливо відчувати кожного дня підтримку викладацького колективу.
Мене звати Бобир Олексій. У лютому 2013 року отримав диплом Магістра з відзнакою.
Під час свого навчання брав активну участь у різних заходах, які організовувала КГА, а також отримував практичний досвід роботи під час літніх стажувань.
Перше стажування я проходив після закінчення 3-го курсу у Інституті Євро-Атлантичного співробітництва. Займався перекладацькою та науково-дослідною роботою.
На 5-му курсі, під час навчання на Магістратурі, проходив стажування в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців.
На 6-му курсі проходив стажування у Комітеті Верховної Ради України з питань боротьби з корупцією. Під час стажування займався перекладацькою роботою, брав участь у конференціях на вищому рівні та працював над створенням аналітичних довідок.
Після закінчення навчання, у березні 2013 року влаштувався на роботу у компанії Development training and consulting, яка займається навчанням та розвитком співробітників українських та міжнародних компанії із списку Топ-200 Forbes.
На сьогодні займаю посаду Керівника відділу корпоративних зв’язків. Займаюсь пошуком нових кліентів, налогоджую партнерські зв’язки з іншими країнами та займаюсь координацією бізнес-тренінгів з вже наявними клієнтами.
Паралельно, навчаюсь за программою Mini-MBA австрійського державного університету (http://ebcl.eu ), основні напрямки:
- Бухгалтерській облік
- Бізнес планування
- Маркетинг
- Продажі
- Бюджетування та Інвестиції
- Основи бізнес-права
Баскакова Анна Сергіївна
Місце роботи: Дипломатична академія України при МЗС України.
ОСВІТА:
2011 р. факультет міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр»;
2011-2013 р.р. факультет міжнародних відносин Київської гуманітарної академії за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Кваліфікація політолог-міжнародник, перекладач.
Практика:
2010 р. Київська міська державна адміністрація, відділ міжнародних відносин (отримала відмінну оцінку і схвальні відгуки).
2012р. Центр інформації та документації НАТО (отримала відмінну оцінку і схвальні відгуки).
2012-2013 р.р. Управління Верховного комісара ООН по справам біженців (отримала відмінну оцінку і схвальні відгуки).
Громадська діяльність:
2007-2011 р.р. активна участь у громадсько-науковому житті інституту:
-організація міжнародних студентських наукових конференцій, засіданнь круглих столів, дискусій, зустрічей з представниками дипломатичного корпусу України та українськими політиками;
-участь у підготовці та проведення заходів Атлантичної Ради України, Громадської ліги Україна-НАТО.
Вдячна викладачам за мою підготовку. Дякую Вам за професіоналізм, розуміння та терпіння.
Та найбільше слів подяки я хотіла б висловити нашому декану – Марчуку Валерію Петровичу.
Я, Підберезний Кирило, у вересні 2009 р. вступив на І курс факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту (з 2012 р. – Київська гуманітарна академія – далі КГА). В червні 2013 р. успішно закінчив IV курс факультету міжнародних відносин КГА, отримавши диплом бакалавра з міжнародних відносин з відзнакою. З вересня 2013 р. працюю кореспондентом у ТОВ «Ділова преса країни», що видає щоденну газету «Капітал». Паралельно вступив на заочне відділення магістерської програми факультету міжнародних відносин КГА, по закінченню якої маю можливість отримати подвійну кваліфікацію «політолог-міжнародник, перекладач». Під час роботи в газеті активно використовую ґрунтовні знання англійської мови, особливостей дипломатичного листування та аналітичне мислення, здобуті та розвинені протягом навчання в академії.
Висловлюю свою щиру подяку викладачам Київської гуманітарної академії за надані ґрунтовні знання в сфері міжнародних відносин. Особливе важливе значення для моєї професійної діяльності відіграють уміння та навички, отримані під час опанування таких предметів як англійська мова, країнознавство, конфліктологія та теорія переговорів, міжнародні відносини та світова політика.
Користуючись нагодою, хотів би відзначити професійні якості та людське ставлення до студентів, а також розуміння їх потреб таких викладачів академії як: Марчук В.П., Масляк П.О., Мошковська Л.М., Петренко В.В., Стародуб Т.С. та ін..